Bestuursleden OLC '93

Voorzitter: Jos Dijkhuis - contactpersoon Algemene Zaken & Technische Commissie

Secretaris: Lorette Krop

Penningmeester: Arjan Kuipers - contactpersoon Kascommissie & Springendalloop

Bestuurslid: Esther Rikmanspoel - contactpersoon Lopende Zaken & Kledingcommissie 

Bestuurslid: Charel Spekenbrink - contactpersoon Website Beheer & Sponsoring 

Algemeen contact: bestuur@olc-93.nl

Secretariaat: secretariaat@olc-93.nl

Penningmeester: penningmeester@olc-93.nl 



Commissies & commissieleden OLC '93

TC - Trainers

Boudewijn Weierink

trainers@olc-93.nl

Sponsoring

Rob Bodde, Henri Koop, Ben Brunninkhuis

sponsoring@olc-93.nl

Club kleding 

Margot Oude Rengerink, Giny Steggink

kleding@olc-93.nl

Redactie Lopende Zaken

Miranda Lansink, Annet Lentferink, Erik Dam, Esther Risseeuw, Paul Eertman

lopendezaken@olc-93.nl 

Springendalloop

Rob Rouwers, Erik Dam, Mirjam van Wanrooy, Nico Leussink

springendalloop@olc-93.nl 

Website beheer

Patricia Hesselink, Manon Eppink

website@olc-93.nl