
WhatsApp groep OLC'93
Afgelopen week zijn zoveel mogelijk OLC-leden toegevoegd of uitgenodigd deel te nemen aan de WhatsApp groep
"OLC'93 - Broadcast! ".
Deze app-groep is ALLEEN bedoeld voor OLC-leden.
En is bedoeld om leden snel en efficiënt te kunnen informeren mocht dit nodig of wenselijk zijn.
Bijvoorbeeld als door weersomstandigheden een training afgelast wordt. Of om leden te attenderen op een bijzondere activiteit die gepland is. Maar ook als er een keer een trainingsjasje is blijven liggen na een training dit aan te geven.
Het kan dus voor diverse doeleinden gebruikt worden die van belang kunnen zijn voor de club en/of haar leden.
De app-groep is nadrukkelijk NIET bedoeld voor individuele berichten, voor allerlei randzaken en voor het geven van reacties op geplaatste berichten. Dit om te voorkomen dat er een ongebreidelde berichtenstroom ontstaat en daardoor mogelijk leden de groep gaan verlaten.
En om dat te bewaken is ervoor gekozen om slechts een select groepje OLC-ers de mogelijkheid te geven om iets te posten. De zogenaamde groepsbeheerders.
Dat zijn leden van OLC die in het bestuur zitten of in een commissie en vanuit die hoedanigheid iets te melden kunnen hebben aan de leden.
Mocht je geen groepsbeheerder zijn maar wel graag iets gepost willen hebben in de WhatsApp groep, dan kun je daarvoor verzoek doen aan één van de beheerders die dat vervolgens kan verzorgen mocht dit hiervoor geschikt zijn.
Beheerders op dit moment zijn:
Jos Dijkhuis | voorzitter bestuur |
Arjan Kuipers | penningmeester bestuur, website beheer |
Esther Rikmanspoel | secretaris bestuur, Lopende Zaken |
Maureen Bekhuis | bestuurslid |
Daniel Olde Weghuis | bestuurslid |
Alphons Weierink | voorzitter Springendalloop en Molenloop |
Boudewijn Weierink | hoofdtrainer TC |
Erwin Olde Engeberink | trainer TC |
Giny Steggink | trainer TC, kledingcommissie |
Hans Oude Rengerink | trainer TC |
Gondi Oortman | trainer TC |
Miranda Lansink | Lopende Zaken |
Wytske Maat | Website beheer |
De WhatsApp groep is een aanvulling op onze reeds bestaande bronnen zoals onze website, facebookpagina en Lopende Zaken.
Uiteraard is ieder OLC-lid vrij om wel of niet deel te blijven nemen aan de WhatsApp groep. Mocht je liever geen deel willen uitmaken dan kun je de groep zelf weer verlaten.
Daarbij neem je dan ook het risico dat je niet altijd alle informatie (tijdig) ontvangt die voor jou van belang kan zijn.
Op dit moment (2 juni 2025) hebben we 156 leden in de WhatsApp groep zitten. Er zijn daarnaast nog 26 leden die een uitnodiging hebben ontvangen om (alsnog) deel te nemen aan deze groep.
Verder zijn er nog 5 leden waarvan we geen 06-nummer hebben kunnen achterhalen. Er zijn 3 leden die de groep al weer hebben verlaten. En er zijn 2 leden die geen mobiel (en dus 06 nummer) hebben.
Op een totaal van 192 leden hebben we nu dus een score van ruim 80% die in de WhatApp groep zitten. Daar zijn we al heel blij mee maar we streven uiteraard naar 95%.
Ben je dus nog geen onderdeel van deze nieuwe WhatsApp groep van OLC meldt je dan nu aan via de uitnodiging die je hebt ontvangen. En heb je deze niet ontvangen maar wil je wel toegevoegd worden stuur dan een bericht naar het secretariaat: secretariaat@olc-93.nl.
Geplaatst op 02-06-2025